ORTO Klīnikas & Rituma kalendārs 2024

"Mēs ļoti vēlamies sākt jaunu gadu – skaisti. Tādēļ, sadarbojoties ar gleznotāju Ritumu Ivanovu, izveidojām ORTO Klīnikas galda kalendāru 2024.  Turpmāk visus 12 mēnešus uz mums un mūsu pacientiem raudzīsies mākslinieka redzējumā atainoti cilvēki. Dažādos mēnešos un gadalaikos – atšķirīgos noskaņojumos. Šis ir gan pirmais klīnikas, gan pirmais – Rituma Ivanova kalendārs".

“Daudzi klīnikas gaiteņos redzējuši Rituma gleznas. Šī sadarbība mums rit kopš klīnikas pirmsākumiem,” saka Andrejs Peredistijs, ORTO Klīnikas valdes priekšsēdētājs “Pacientiem darbi palīdz uz brīdi novērsties no veselības problēmām, piedzīvot mākslas momentu, ielūkoties tajā.” Savukārt Ritums ir gandarīts, ka viņa gleznas ir kā atbalsts, kā iedvesmas punkts, kā radošas pasaules klātbūtne medicīnas vidē. Kalendārs nodrukāts mazā tirāžā, nav paredzēts pārdošanai. Tas apdzīvos ORTO Klīnikas kabinetus un filiāļu telpas visu nākamo – 2024. gadu.  

ORTO Klīnika ir vienīgā privātā traumatoloģijas, ortopēdijas un mugurkaula ķirurģijas klīnika Baltijā ar piecpadsmit gadu stāžu. ORTO Klīniku par oficiālu sadarbības partneri jau divdesmit gadus izraudzījusies Latvijas Olimpiskā vienība. Klīnikas ārstiem traumu ārstēšanu uztic visdažādākais cilvēku loks - gan dažādu vecumu cilvēki, kuru ikdienā ir maz fizisku aktivitāšu, gan Latvijas profesionālie sportisti – hokejisti, basketbolisti, motosportisti, baleta mākslinieki, vieglatlēti.

Vairāk info: Orto klīnika
Foto: Kristaps Lapiks
Iepriekšējā
Glezniecības simpozijs "Marks Rotko 2023”
Nākamā
Gleznas Āgenskalna Valsts ģimnāzijā