T-krekla dizains: #pupkultūra

Krūtis ir televīzijā, reklāmās, filmās un žurnālos. Mēs mīlam uz tām skatīties, mēs mīlam ar tām izcelties. Krūtis ir visiem un visur, tās aizrauj! Tomēr krūšu veselība joprojām ir tabu. Mēs gribam to mainīt - lai rūpes par krūtīm kļūtu par daļu no mūsu ikdienas un kultūras. Tāpēc DDB kopā ar labdarības fondu „Rozā vilciens“ ir radījis kustību #PUPKULTŪRA. Esam izlaiduši arī vērienīgu #PUPKULTŪRA T-kreklu un aksesuāru kolekciju, kurai dizainus radījuši Ritums Ivanovs un citi mākslinieki. 


Kustība ne tikai aicina ikvienu parūpēties par savām krūtīm, bet arī ziedot tām krūtīm, kurām atbalsts šobrīd vajadzīgs visvairāk. Tā dodam iespēju sievietēm ar krūts vēzi apmeklēt psihoterapeitu un fizioterapiju, kas viņām tik ļoti palīdz atveseļošanās laikā. Pagājušajā gadā 150 sievietes apmeklēja terapiju, bet šogad, ja liksim kopā savus spēkus un arī eiro, varēsim palīdzēt jau 300 sievietēm.

Fonds ir tapis konsultējoties ar P. Stradiņa slimnīcas Krūts slimību centra personālu. Esam ļoti priecīgi paziņot, ka fondam ir arī patronese - Lielbritānijas vēstniece Latvijā, V. E. Sāra Kaulija (H.E. Sarah Cowley). Tāpat mūs aktīvi atbalsta kolēģi no Rīgas Starptautiskās skolas, radi un draugi.
Vairāk: DDB un Pupkultūra
Krekli: https://inktale.com/pupkultura
Iepriekšējā
"Kilograms kultūras” balsojums
Nākamā
Izstāde Valmiermuižas teātra galerijā